Пералік асноўных тавараў (мінімальны набор), рэкамендуемых для набыцця бацькамі (законнымі прадстаўнікамі) з мэтай наведвання выхаванцамі ўстаноў дашкольнай адукацыі © Дзіцячы сад №69 г.Баранавічы

Галоўная

У мэтах выканання падпункта 1.4 пункта 1 Плана мерапрыемстваў па рэалізацыі пратакола даручэнняў Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь Лукашэнкі А.Г., дадзеных 4 жніўня 2020 г. пры звароце з Пасланнем да беларускага народа і Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь, ад 21 верасня 2020 г. № 35, Міністэрства адукацыі накіроўвае пералік асноўных тавараў (мінімальны набор), рэкамендуемых для набыцця бацькамі (законнымі прадстаўнікамі)з мэтай наведвання выхаванцамі ўстаноў дашкольнай адукацыі і навучэнцамі ўстаноў агульнай сярэдняй адукацыі.

Азнаёміцца з пералікам можна па дадзенай спасылцы.